Στην C O N S O R T I S

Είμαστε περήφανοι για τη δραστηριότητα μας και το υψηλό επίπεδο υπηρεσιών που προσφέρουμε στους πελάτες μας, εργαζόμενοι αποδοτικά και ομαδικά, ενθαρρύνοντας πάντα την πρωτοβουλία, τον εναλλακτικό τρόπο σκέψης και διαφορετικής προσέγγισης στην επίλυση προβλημάτων. Εφαρμόζουμε καλές πρακτικές και σύγχρονες μεθοδολογίες, προσφέροντας βιώσιμες καινοτόμες λύσεις για ένα καλύτερο αύριο.

Η ομάδα του τμήματος Αρχιτεκτονικών μελετών μεγαλώνει, λόγω αυξημένου κύκλου εργασιών και αναζητάμε μία/έναν ταλαντούχα/-ο υποψήφια/ο με όρεξη, ενθουσιασμό και οξυδέρκεια να μας βοηθήσει στα πολύ ενδιαφέροντα projects που έχουμε.

Αν θέλεις να συνεισφέρεις κι εσύ στην παραγωγή του κτισμένου χώρου με έμφαση στην υψηλή ποιότητα και στην έννοια της βιωσιμότητας, δες τι ζητάμε από εσένα:

Ικανότητα & Καθήκοντα

Ανάλογα με την εμπειρία σου θα έχεις την ευθύνη για την εκπόνηση και παράδοση μελετών, με διαφορετικούς ρόλους σε κάθε project, υποστηρίζοντας ένα πετυχημένο αποτέλεσμα!

  • Συμμετοχή και εκπόνηση όλων των σταδίων μελέτης, μικρής και μεγάλης κλίμακας, συμπεριλαμβανομένων και τεχνικών κειμένων, προϋπολογισμών και άλλων παραδοτέων.
  • Υψηλό επίπεδο επαγγελματισμού και έμφαση στη συνέργεια με άλλα τμήματα μελετητών και εξωτερικούς συνεργάτες.
  • Ενεργή συνδρομή για την εξεύρεση λύσεων με νέες τεχνολογίες και καινοτόμα προϊόντα, που θα βελτιώσουν το επίπεδο υπηρεσιών και την εμπειρία των πελατών μας.
  • Επάρκεια στη χρήση προδιαγραφών και σχεδιαστικού λογισμικού συναφές με το αντικείμενο του ρόλου.

Τί ζητάμε από εσένα;

  • Πτυχίο Αρχιτέκτονα Μηχανικού
  • Τουλάχιστον 5 έτη εμπειρία σε αρχιτεκτονικές μελέτες
  • Πολύ καλή γνώση λογισμικών 2D + 3D
  • Δεξιότητες χειρισμού Photoshop, Illustrator, InDesign
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Αυτοπεποίθηση και καλές διαπροσωπικές σχέσεις
  • Εξαιρετικές γραπτές και προφορικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα χειρισμού πολλαπλών εργασιών, συνεργασίας σε ομάδα
  • Δίπλωμα οδήγησης (Κατηγορίας Β)

Ιδανικά ίσως να έχεις και…

Μεταπτυχιακό τίτλο

Γνώση χειρισμού Revit

Γνώση ΝΟΚ, κανονισμών και διαδικασίας έκδοσης οικοδομικών αδειών

Γιατί λοιπόν C O N S O R T I S ?

Αγαπάμε αυτό που κάνουμε και προσφέρουμε κορυφαίες λύσεις με γνώμονα την αειφορία και το όραμά μας για ένα καλύτερο αύριο.

Ενδιαφερόμαστε έμπρακτα για την επαγγελματική σου πορεία και τη βελτίωσή σου, γιατί το δυναμικό μας είναι η καρδιά της εταιρείας.

Προσφέρουμε ένα εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

Εκτιμούμε τη θετική σκέψη και το αίσθημα της συμμετοχής στην ομάδα μας.

Για αποστολή βιογραφικού στείλε μας στο [email protected]

Job Overview

Job Quick Search

Cart

Cart

Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type