Εταιρεία σχεδιασμού και κατασκευής φωτιστικών / επίπλων, ζητά 3D designer για εργασία πλήρους απασχόλησης με αντικείμενο τον τρισδιάστατο σχεδιασμό και φωτορεαλιστική απεικόνιση.

**Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους και απαραιτήτως συνοδευτικό αρχείο ή link με το portfolio τους.**

E-mail: info@dezaart.com

Αρμοδιότητες

Μελετά, σχεδιάζει και κατασκευάζει το πρότυπο (μοντέλο) των προς ανάπτυξη προϊόντων.
Δημιουργεί τις απαραίτητες φωτορεαλιστικές 3D φωτογραφίες για το listing του προϊόντος στο website.
Γνωρίζει τον υπάρχοντα εξοπλισμό και τον χώρο παραγωγής για την παραγωγή των νέων προϊόντων και προτείνει νέο εξοπλισμό για τα προϊόντα.
Ενημερώνεται συνεχώς για τα νέα προϊόντα και για τον ανταγωνισμό.
Απαραίτητα Προσόντα

·         Άριστη αντίληψη σχεδίου

·         Άριστη ικανότητα 3D rendering

·         Γνώσεις CorelDRAW , Adobe Illustrator και Ζbrush ή Art Cam, Rhino, 3ds Μax ή οποιοδήποτε άλλο 3D σχεδιαστικό πρόγραμμα.

·         Πολύ καλή γνώση Photoshop και οποιαδήποτε επιπλέον γνώση άλλων εφαρμογών της Adobe Suite θα εκτιμηθεί.

Ο κατάλληλος υποψήφιος είναι δημιουργικός, του αρέσει πολύ να μελετά / σχεδιάζει και έχει την όρεξη να δημιουργεί νέα προϊόντα. Θέλει να δει το προϊόν που μελέτησε να παράγεται και να λειτουργεί. Έχει την τεχνική έφεση και το πείσμα για να το επιτύχει. Είναι μεθοδικός, επιμελής και τηρεί deallines παραδοτέων.

Η εταιρεία προσφέρει εργασία σε περιβάλλον με υγιείς σχέσεις συνεργασίας, οργανωμένο, με τεχνογνωσία και πρόσβαση στη γνώση. Οι αποδοχές της θέσης είναι ανταγωνιστικές. Υπάρχει διαρκής επιμόρφωση και δίνεται η δυνατότητα επαγγελματικής ανάπτυξης.

Tagged as: 3d rendering, product design

Job Overview

Job Quick Search

Cart

Cart

Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type