Στην τεχνική κατασκευαστική εταιρεία Επίκυκλος , επιδιώκουμε να κάνουμε τον κόσμο μας καλύτερο και για αυτό επαναπροσδιορίζουμε τον τρόπο με τον οποίο μελετάμε και κατασκευάζουμε τα νέα μας κτίρια.

Στο πλαίσιο της ανάπτυξης της εταιρείας μας αναζητούμε συνεργάτες που μοιράζονται το ίδιο όραμα με εμάς.

Αναζητούμε:

Μηχανικό για το τμήμα των κοστολογήσεων – προμηθειών

Απαιτούμενα προσόντα και αρμοδιότητες :

– Κατ’ ελάχιστον 5ετής επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση σε κατασκευαστική εταιρεία.
– Πολύ καλή γνώση της αγοράς υλικών , των συνεργείων και των εργολάβων ανά κατηγορία εργασίας.
– Καλές επικοινωνιακές ικανότητες.
– Εμπειρία στην ανάλυση των επιμέρους εργασιών , την προμέτρηση και την κοστολόγηση των έργων της εταιρείας.
– Ευχέρεια στο να εντοπίζει νέες ανταγωνιστικές συνεργασίες  και να αναπτύσσει το δίκτυο προμηθευτών της εταιρείας.
– Διασφάλιση των ποιοτικών χαρακτηριστικών των υλικών.
– Συντονισμός της διαθεσιμότητας και της έγκαιρης παράδοσης των υλικών.
– Συνεργασία με το τμήμα κατασκευών και το οικονομικό τμήμα της εταιρείας για τη διασφάλιση της τήρησης του προϋπολογισμού του έργου.
– Καλή γνώση Autocad .
– Πολύ καλή γνώση Microsoft Office
– Καλή γνώση Αγγλικών

Η εταιρεία παρέχει :

– Ευχάριστο και αξιοκρατικό περιβάλλον εργασίας
– Αναλυτική επεξήγηση και εκπαίδευση σε σχέση με τις αρμοδιότητες που θα αναλάβει.
– Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
– Δυνατότητες εξέλιξης

Για να δηλώσετε το ενδιαφέρον σας για την παραπάνω θέση στείλτε μας το βιογραφικό σας και το portfolio σας στο email: cv@epikyklos.gr με θέμα EPIK_Procurement .

Αποστολή βιογραφικών έως τις 30/06/2022

Job Overview

Job Quick Search

Cart

Cart

Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type