Οι EB/Architects – BIM Experts αναζητούμε Αρχιτέκτονα Μηχανικό, για να ενταχθεί στην ομάδα μας. Το γραφείο μας παρέχει υπηρεσίες αρχιτεκτονικού σχεδιασμού και συμβουλευτικών υπηρεσιών για τον κατασκευαστικό κλάδο με αποκλειστική χρήση εφαρμογών ΒΙΜ (Building Information Modeling), σε κτίρια μεγάλης κλίμακας και σε όλα τα στάδια μελέτης, από Concept μέχρι υποστήριξη εργοταξίου.

Μπορείτε να επισκεφθείτε το website μας www.ebarchitects.eu για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την προσέγγισή μας στο σχεδιασμό, το πορτφόλιο μας και την εξειδίκευσή μας στο ΒΙΜ.

Περιγραφή θέσης εργασίας:
Αρχιτέκτων μηχανικός, με ομαδικό πνεύμα και διάθεση για εξέλιξη στον αρχιτεκτονικό σχεδιασμό μέσω εργαλείων ΒΙΜ.

Στείλτε μας το βιογραφικό και το portfolio σας στο
mail@ebarchitects.eu.

Job Overview

Job Quick Search

Cart

Cart

Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type