Επενδυτική εταιρεία που δρασηριοποιείται στον κλάδο κατασκευής και αγοραπωλησίας  ακινήτων,  αναζητά άμεσα έμπειρο αρχιτέκτονα μηχανικό με δικαίωμα υπογραφής.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Παραγωγή κατασκευαστικών σχεδίων και μελέτη εφαρμογής
  • Παρουσίαση 2D and 3D φωτορεαλιστικών σχεδίων
  • Συνεργασία με τους κατασκευαστές

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ αρχιτέκτονα μηχανικού
  • Γνώση προγραμμάτων 2D και 3D
  • Τουλάχιστον 10 χρόνια προϋπηρεσίας
  • Ικανότητα προσαρμογής σε ομάδα
  • Επίλυση των προβλημάτων  με προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Άριστη γνώση αγγλικών σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Γνώση ΝΟΚ

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ένα δυναμικό και ταχέως αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας
  •  Ομαδικότητα και συνεργασία
  •  Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  •  Πλήρη απασχόληση αορίστου διάρκειας
  •  Δυνατότητα εξέλιξης και γνώση του τομέα real estate

παρακαλώ για την αποστολή βιογραφικών στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]

Job Overview

Job Quick Search

Cart

Cart

Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type