Η βιομηχανία Kaptain, μία από τις μεγαλύτερες στο είδος της στην Ελλάδα και εξαγωγική δραστηριότητα σε 6 χώρες, ζητά στέλεχος πλήρους απασχόλησης για την έκθεση στο Χαλάνδρι Αττικής.

Διαχείριση καταστήματος με έδρα το Χαλάνδρι Αττικής.

Σε μια τέτοια θέση θα έχεις την ευκαιρία να μάθεις την αγορά των κουφωμάτων εκ των έσω, να πάρεις πολλές γνώσεις για ένα αντικείμενο που αποτελεί βασικό συστατικό αρχιτεκτονικών εφαρμογών και να αποκτήσεις εμπειρίες από στελέχη με εμπειρία πολλών ετών.

Προσφέρουμε σταθερές συνθήκες εργασίας, σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον, καθοδήγηση για το πρώτο διάστημα και προοπτικές εξέλιξης.

Θα προτιμηθούν άτομα με ειδικότητες, καταρτισμένοι πάντα, ως προς τις αρχές της οργάνωσης, της οικονομίας, της επικοινωνίας και της ομαδικότητας.

Κύρια καθήκοντα:

Εργασία ώρες καταστημάτων ( πρωί – απόγευμα Δευτέρα – Σάββατο)

Εξυπηρέτηση πελατών εντός καταστήματος

Προώθηση προϊόντων , παρακολούθηση παραγγελιών

Σχεδιασμός, παρουσίαση και διαπραγμάτευση προσφορών

Δημιουργική σκέψη – εμπορία

Συνεχές ενδιαφέρον για τεχνική ενημέρωση

Συμμετοχή σε εκθέσεις – παρουσιάσεις – συνέδρια

Απαραίτητα προσόντα :

Πτυχίο σπουδών ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή μεταπτυχιακό τίτλο σπουδών

Προϋπηρεσία σε οργανωμένο τμήμα πωλήσεων

Άριστη γνώση MS OFFICE, Email, Internet

Θα εκτιμηθεί η γνώση λογισμικών κουφωμάτων CRM και ERP

Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (γραπτό και προφορικό λόγο)

Επικοινωνιακές ικανότητες, οργανωτικό πνεύμα και επαγγελματισμό

Δεξιότητες :

Επικοινωνία και διαπραγμάτευση

Πελατοκενρική αντίληψη

Ομαδικότητα και συνεργασία

Προσήλωση στους στόχους

Η εταιρεία προσφέρει:

Ικανοποιητικές αμοιβές

Εκπαίδευση στο αντικείμενο

Δυνατότητα εξέλιξης με συνεχώς ανοδική τάση

Σταθερή και πλήρη απασχόληση

Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Πρωινό καφέ και σνακ

Tagged as: administration, customer support, marketing, organization

Job Overview

Job Quick Search

Cart

Cart

Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type